od Św. Mikołaja: WARSZTATY MIKOŁAJKOWE WCS – TYLKO 1ZŁ!

mikołajki wcs 1zł2

Tak to prawda!
Mikołaj nas poinformował, że skoro tyle nowych osób poznało ostatnio Westa to zabiera nam zera i wszyscy dostają od Mikołaja warsztaty Mikołajkowe West Coast Swing za 1 zł !!!! Decyzją Mikołaja – dla wszystkich Westies bez wyjątków!
Warunek jest jeden – trzeba wziąć udział w całych warsztatach!
(oczywiście Mikołaj jest wyrozumiały i jeśli ktoś będzie miał dobre usprawiedliwienie nieobecności na jakiejś części warsztatów to pewnie wybaczy )

Mikołaj tylko mówił, że nie uda mu się ugotować dla wszystkich ciepłego posiłku na imprezie więc jeśli ktoś chce zjeść sobie na imprezie około północy bigos to musi nam to zgłosić do środy i zapłacić 15 zł.

My ze swojej strony prosimy Was bardzo żebyście się jak najszybciej zgłaszali bo sale mają ograniczoną pojemność i może się okazać, że spóźnialscy się nie zmieszczą!!
(kliknięcie na FB „wezmę udział” nie gwarantuje udziału w warsztatach”)

PEŁNE INFO O WARSZTATACH:
http://skalskidance.pl/mikolajkowe-warsztaty-impreza-wcs/

One thought on “od Św. Mikołaja: WARSZTATY MIKOŁAJKOWE WCS – TYLKO 1ZŁ!

  1. Cześć! Chcieliśmy się zapisać na mikołajkowe warsztaty z WCS:

    Jacek Mucha i Agnieszka Dobosz

    chcielibyśmy także ciepły posiłek. Ja byłem na podstawowym+open, Agnieszka uczy się właśnie tego co na tym było, na sobotę się na pewno nauczy ;)

    Pozdrawiamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>