STARTER WCS – WEST COAST SWING dla Początkujących 14-15 STYCZNIA 2017!!

2

UWAGA!!! WAŻNE informacje dotyczące zgłoszeń – na samym dole tej strony!!!

Intensywne warsztaty WEST COAST SWING
DLA CAŁKIEM POCZĄTKUJĄCYCH – zimowy PAKIET STARTOWY

JEDYNA TAKA OKAZJA – 10 godzin warsztatów
Korzystajcie, bo następna taka możliwość dopiero w wakacje !!
Program obejmuje około 2 miesiące regularnych zajęć w ciągu roku, czyli pełne podstawy, dzięki którym można swobodnie zatańczyć do praktycznie każdej muzyki na imprezie oraz dołączyć do istniejących już grup kursowych w Skalski Dance School!
————————–————————–———————
Jeśli kiedykolwiek myślałeś/myślałaś, że warto byłoby się nauczyć tańczyć – teraz nadszedł odpowiedni czas!

Dołącz do coraz większej grupy osób, które zakręciły się na punkcie Westa! :)

Dlaczego WEST COAST SWING ?

Dlatego, że jest to najbardziej otwarty, najbardziej spontaniczny, cały czas żywy i rozwijający się taniec na każdą imprezę, do każdej muzyki, dla każdego i w każdym wieku.
West na każdym poziomie daje dużo frajdy.
Zarówno osoby, które chcą się po prostu świetnie bawić na imprezie, jak i osoby, które poszukują jakości ruchu będą mogły zrealizować swoje marzenia – tak szerokiego wachlarza możliwości nie oferuje żaden inny taniec, ani użytkowy ani sportowy :):):)

West jest ciągłą improwizacją i prawdziwą rozmową z drugą osobą, w której każdy znajdzie coś dla siebie, nie będąc ograniczonym przez sztywne zasady!
————————–————————–——————–
CZY MOŻNA PRZYJŚĆ BEZ PARY?

West coast swing jest tańcem opartym nie na choreografiach, ale na prowadzeniu, co jakiś czas robimy więc zmiany w parach, żeby jak najlepiej nauczyć się prowadzenia rożnych osób. Nie przejmuj się więc jeśli nie masz z kim przyjść – na pewno będzie z kim tańczyć!
Z kolei stałe pary niech się nie przejmują – postaramy się żebyście mogli w miarę często ze sobą tańczyć, a taniec z innymi osobami tylko pomoże Wam w lepszym zrozumieniu swojego partnera/partnerki.
————————–————————–———————
CO ZE SOBĄ ZABRAĆ:

– obowiązkowe buty na przebranie (wygodne, nie na szpilce)
– duuuuużo sił i pozytywnej energii!! ;)
————————–————————–———————
CEL WARSZTATÓW
początkujący:
– Głównym celem jest oczywiście zarażenie Was tańcem, w którym sami zakochaliśmy się po uszy :)
– możliwość dołączenia do istniejących regularnych grup kursu WEST COAST SWING w Skalski Dance School
————————–————————–———————-
KIEDY i GDZIE :)

14-15.01.2017
miejsce: Studio Tańca Skalski Dance School przy ul. Tatarskiej 5
(sale klimatyzowane w razie potrzeby ;) )
————————–————————–———————
DLA KOGO?
CAŁKOWICIE POCZĄTKUJĄCY – czyli dla całkiem zielonych ;););)
– dla osób które nigdy Westa nie miały okazji poznać.
– osoby, które podstawy znają ale chciałyby wszystko powtórzyć i utrwalić

————————–————————–———————-
PROGRAM:

SOBOTA 14.01.2017:

14:00-14:45 – REJESTRACJA

15:00-16:30 – zajęcia 1,5h
16:45-18:15 – zajęcia 1,5h
18:30-19:30 – zajęcia 1h
19:45-20:45 – zajęcia 1h
20:45-22:00 – praktis
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
NIEDZIELA 15.01.2017:

14:00-15:00 – zajęcia 1h
15:15-16:15 – zajęcia 1h
16:30-17:30 – zajęcia 1h
17:45-18:45 – zajęcia 1h
19:00-20:00 – zajęcia 1h
20:00-24:00 – praktis OTWARTY dla wszystkich krakowskich westies – będzie można potańczyć z bardziej zaawansowanymi osobami i skorzystać z ich doświadczenia :) :) :)
————————–————————–————————-

CENNIK:

PROMOCJA na START ;) :) :) (nastepna okazja dopiero w wakacje!!):
10 godzin warsztatów + 5 godzin praktisu = 100zł czyli tylko 60% ceny zwykłego kursu!!

Uwaga:
Na warsztatach NIE działają karty rabatowe takie jak Multisport!
Jeśli ktoś zrezygnuje z warsztatów do dnia 10.01.2017 (wtorek) możliwy jest zwrot wpłaty za zajęcia. Po tym terminie zwroty nie obowiązują – można ewentualnie znaleźć kogoś na swoje miejsce.
————————–————————–————————
ZAPISY:

– na stronie: http://skalskidance.pl/oferta/zapisy/
– pod telefonem: 507 374 555 (biuro Skalski Dance School)
– osobiście w Studio przy ul. Tatarskiej 5

UWAGA! – liczba miejsc ograniczona: gwarancję miejsca daje tylko wpłata na poniższe konto (liczy się kolejność zaksięgowania wpłaty na naszym koncie)
Na ostatnie 4 edycje STARTERA brakło miejsc więc nie zwlekajcie!! :) :) :)

bzwbk 25 1090 1665 0000 0001 2086 1085
Katarzyna Dudzic-Skalska Skalski Dance School
————————–————————–——————–
UCZYĆ BĘDĄ: Marcin Skalski i Kasia Skalska

Kasia i Marcin to para instruktorska z ogromnym doświadczeniem zarówno tanecznym jak i nauczycielskim. Przez wiele lat zajmowali się głównie turniejowym tańcem towarzyskim (Marcin tańczy już od około 20 lat i jest sędzią Polskiego Towarzystwa Tanecznego). 13 lat temu Marcin zajął się trenowaniem par sportowych w tańcu towarzyskim (od osób początkujących, po pary klasy S), Kasia natomiast wybrała nauczanie tańca użytkowego. Przez ten czas nabrała doświadczenia prowadząc zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych (również osób poruszających się na wózkach inwalidzkich) w kilku szkołach tańca oraz prowadząc szkolenia dla innych instruktorów. Stworzyła również własny charytatywny kurs tańca, który z roku na rok przyciąga setki osób stając się największym kursem tańca w Małopolsce.

Jako Skalski Dance tworzą oni instruktorski duet, który potrafi zarazić tańcem i nauczyć dosłownie każdego, przekazując równocześnie pozytywną energię i uśmiech :)

West Coast Swingiem zainteresowali się około 5 lat temu trafiając na youtube na filmik z tańcem Benjiego Schwimmera, a od około 2,5 roku jeżdżą aktywnie po całej Europie na westowe eventy szukając wiedzy o Weście u najlepszych nauczycieli na warsztatach i lekcjach indywidualnych, oraz biorąc udział w konkursach.

Około 2 lata temu zaczęli uczyć West Coast Swingu w swojej szkole w Krakowie i w tym czasie udało im się zbudować największe westowe community w Polsce. Aktualnie w Skalski Dance School zajęcia z Westa prowadzone są na 4 poziomach zaawansowania, a sporo studentów zaczyna jeździć również na eventy zagraniczne punktując już ostatnio w kategorii novice, a nawet awansując do kategorii intermediate.

To co jednak jest dla nich w weście najważniejsze, to aspekt integracyjny, czyli social dancing i zabawa tańcem :) Dlatego największą radość daje im zawsze to, że osoby, które przed pierwszymi zajęciami uważają, że się do tańca nie nadają, szybko zmieniają zdanie i na stałe wchodzą do westowej społeczności. Mając ogromne doświadczenie i umiejętność analizy ruchu oraz kreatywność w wymyślaniu ćwiczeń są w stanie nawet trudne tematy przekazać nawet na zajęciach z dużą liczbą osób w sposób taki, że nawet najbardziej oporni są w stanie potem zatańczyć :)

Starając się ciągle podnosić swoje umiejętności jako nauczyciele uzyskali międzynarodowy certifikat GPDIA (West Coast Swing) i wzięli udział w Big Intensive Masterclass dla nauczycieli Westa z jednymi z najlepszych nauczycieli w Europie, którzy swoje szkoły prowadzą w Genewie – Jang Widler i Tuluzie – Nicolas Bourgeais (jedna z 2 największych szkół WCS w Europie).
Ciężko byłoby wymienić wszystkie warsztaty na których byli (starają się być na westowych eventach średnio raz w miesiącu) ale ważniejsze z nich (bardziej techniczne i dające obraz czego i jak uczyć) to:
Intensive z Maxence & Emeline, Intensive z Maxence & Virginie, Intensive z Robertem i Nicolą Roystone, Judging z Mario Robau, MAJA Tour z Maxence + Jang, BIM z Jangiem i Nico, Intensive z Mario Robau.

West dla nich to tak naprawdę nie tylko taniec – to przede wszystkim pozytywni ludzie, wspaniała zabawa i „ładowanie baterii” na długi czas :D

 

*************************************************************************************************************************************

AKTUALNOŚCI:

UWAGA – WAŻNE PRZYPOMNIENIE dot. ZGŁOSZEŃ !!

************************************ UPDATE nr 2!!! ************************************

Zaczyna nam się robić różnica pomiędzy ilością partnerek i partnerów – w tym sezonie jest zwykle więcej pań i tak jest również teraz!
WIĘC:
1. Wszyscy, od których mieliśmy zaksięgowaną wpłatę do dzisiaj do 12:40 dostaną dzisiaj maila, że zostali przyjęci na warsztaty.
2. W dalszej kolejności PANIE, które są SOLO na liście będziemy przyjmować w miarę przyjmowania PARTNERÓW zapisanych solo.
3. SOLISTKI, które nie otrzymają dzisiaj maila, że zostały przyjęte mają dwa wyjścia :)
– czekać aż panowie się zapiszą i wpłacą
– poszukać partnera na własną rękę :D
4. PANOWIE – nie każcie dziewczynom czekać i ratujcie je z listy rezerwowej – każdy zapisany i opłacony solista to możliwość przyjęcia kolejnej partnerki na warsztaty.
5. PARY – pamiętajcie, że zawsze pary będą miały pierwszeństwo wejścia w stosunku do solistów bądź solistek – w zależności kto będzie w przewadze!
6. Pamiętajcie, że bycie na liście rezerwowej również gwarantuje tylko wpłata (jakby co to będziemy oddawać jeśli ktoś się nie dostanie)

 

UWAGA – WAŻNE PRZYPOMNIENIE dot. ZGŁOSZEŃ !!

************************************ UPDATE nr 3!!! ************************************

Zamykamy zapisy!
W tym momencie wszyscy mogą się zapisywać już tylko na listę rezerwową.
Kolejność na liście rezerwowej – wg kolejności wpłat.
Jeśli ktoś się nie dostanie na warsztaty będziemy jak najszybciej robić przelewy zwrotne.
W czasie Świąt przyszło sporo wpłat i zgłoszeń, a ponieważ nasza Szkoła jest w tym czasie zamknięta to,
jeśli ktoś nie dostał jeszcze informacji czy jest przyjęty na warsztaty czy też jest na liście rezerwowej,
musi poczekać do 3.01.2017 – zaraz po Nowym Roku będziemy wysyłać informacje do wszystkich.

********************************** UPDATE NR 1 !!! ***********************************

Mamy już połowę wpłat więc jeszcze małe ale WAŻNE uszczegółowienie poniższej informacji.
Mail, który dostajecie jako potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia i informacją jak i gdzie zapłacić NIE jest równoznaczny z gwarancją miejsca.

Gwarancję miejsca będziecie mieli po dokonaniu płatności i otrzymaniu od nas maila z potwierdzeniem, że otrzymaliśmy wpłatę i że jesteście w grupie, która ma już gwarantowane miejsce.

*********************************************************************************************

UWAGA – WAŻNE PRZYPOMNIENIE dot. ZGŁOSZEŃ !!
Po jednym dniu od otwarcia zapisów mamy już 2/3 zgłoszeń, a jeszcze jest miesiąc. To sugeruje, że na tą edycję też może braknąć miejsc dla chętnych.
Natomiast to jeszcze nie są wpłaty, więc uczulamy, że jeśli ktoś się zgłosił od razu ale nie wpłacił, a ktoś inny się zgłosi np. jutro ale od razu wpłaci to miejsce będzie miała ta druga osoba.
—————————————————————————————-
Liczy się kolejność zaksięgowania wpłat na naszym koncie, a nie samych zgłoszeń.
—————————————————————————————-
Będziemy wysyłać maile potwierdzające, że ktoś już ma zagwarantowane miejsce na warsztatach ale dopiero według wpłat, (wcześniej idzie mail tylko z info jak i gdzie wpłacić) więc prosimy o cierpliwość, bo musimy poczekać na zaksięgowanie wpłaty.
Jeśli ktoś wpłaci ale i tak będzie na liście rezerwowej to się nie przejmujcie – jeśli taka osoba się jednak nie dostanie na warsztaty to jak najszybciej dostanie przelew zwrotny.
Bardzo się cieszymy, że znowu tyle osób zacznie tańczyć WESTA!! Zapowiada się kolejne fajne wydarzenie!!
Pozdrawiamy i do zobaczenia!!
Marcin i Kasia

ZAPISY ZAMKNIĘTE. TERAZ JUŻ DLA WSZYSTKICH TYLKO LISTA REZERWOWA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>