Nowości

Witamy :) :)

Uwaga!!!

Wstrzymujemy zapisy dla Pań na Starter West Coast Swing – Lipiec 2017
Panowie i pary nadal mogą się zapisać.
Panie które są zapisane ale nie mają zapłacone, są na liście rezerwowej. Namówcie kolegów aby się zapisali i w adnotacji podali Wasze imię i nazwisko.
Jeśli zapisze się odpowiednia ilość partnerów również macie szansę brać udział w warsztatach.
Obowiązuje zasada KTO PIERWSZY TEN TAŃCZY :) (liczy się kolejność wpłat).
Jeśli zdarzyłoby się że ktoś dokona wpłaty a nie dostanie się na warsztaty to wpłata zostanie oczywiście zwrócona.

——————————————–

Serdecznie zapraszamy na nowy kurs: Młoda Para we wtorki o 19:00, planowany start: 27.06 (lub 04.07) 2017!

———————————————-

Warsztaty Wcs :))

http://skalskidance.pl/2017/06/west-coast-swing-wakacyjny-starter-dla-poczatkujacych-8-9-07-2017/

https://sites.google.com/skalskidance.pl/wcssummersummit

————————————————

Szkoła Kasi i Marcina Skalskich – więcej info o nich znajdziecie w
zakładce o nas.

Obydwoje mają ogromne doświadczenie w uczeniu tańca w parach osób dorosłych (Kasia również w uczeniu dzieci). Ciężko byłoby znaleźć instruktorów zajmujących się tańcem użytkowym z tak szeroką wiedzą na temat tańca w parach, a równocześnie z taką pasją podchodzących do każdych zajęć (jeśli uważacie, że się do tańca nie nadajecie – przyjdźcie na ich zajęcia – gwarantujemy, że zmienicie zdanie ;) ). Świetną atmosferę znajdziecie również na zajęciach prowadzonych przez innych instruktorów, którzy zostali gruntownie przeszkoleni przez Marcina i Kasię.

Poniżej krótko czego można się u nas nauczyć (zajęcia dla dorosłych, młodzieży, seniorów):

  • Dające dużo frajdy z tańca z drugą osobą zajęcia z użytkowego Tańca Towarzyskiego – dające koordynację, podstawy takich tańców jak m.in Walc, Tango, czy Disco Tep i innych (u nas znajdziecie głównie grupy dla par, ale grupy dla singli też się pojawiają :)
  • Niezastąpione na każdą imprezę zajęcia z Tańca Użytkowego – również dające przyjemność z dzielenia czasu z drugą osobą, na których poznacie wszystko co potrzebne do świetnej zabawy na każdej imprezie i weselu ;)
  • Niesamowity West Coast Swing, dający nieograniczone możliwości wspaniałej i spontanicznej zabawy z drugą osobą do każdej muzyki – czy to współczesnej czy bardziej klasycznej. Marcin i Kasia są jedną z kilku par w Polsce na tak wysokim poziomie w West Coast Swingu, a ten taniec gwarantuje niespotykaną gdzie indziej wiedzę na temat prowadzenia i podążania za prowadzeniem – czyli nieograniczone możliwości improwizacji i tworzenia własnych figur,  tak jak nam w duszy gra ;)
  • Solowe formy taneczne – takie jak Izolacje – bardzo ważny element dla osób chcących czerpać pełnię przyjemności z tańca – zajęcia dające czucie własnego ciała i kontrolę nad mięśniami, o których często nie mamy pojęcia, że w ogóle istnieją ;)

Nasza szkoła specjalizuje się w tańcu w parach dlatego na wszystkich zajęciach dużą wagę przywiązujemy do nauki Lead & Follow czyli, podstaw prowadzenia dla partnerów i podążania za tym prowadzeniem dla partnerek oraz sposobu przemieszczania się na parkiecie. Dzięki temu każdy może czerpać duuuużą przyjemność z tańca z drugą osobą bez obaw o podeptanie drugie osoby ;) ;) ;)

Do zobaczenia na zajęciach!! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>