Master Your Basic 10 – 13.07.2017

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !! :)

4 dniowe warsztaty WEST COAST SWING pod hasłem – wszystko o basicu – czyli technika, technika i jeszcze raz technika, oraz jak z niej skorzystać – czyli wszystko co trzeba żeby się nie nudzić tańcząc proste patterny ;)

2 POZIOMY ZAAWANSOWANIA !!

————————–————————–————————–-
TERMIN:
Zajęcia od poniedziałku 10.07 do czwartku 13.07
LEVEL 1 – 18:00-20:00 pon, wt, sr, czw
LEVEL 2 – 20:00-22:00 pon, wt, sr, czw

I jakaś cotygodniowa impreza/praktis 22:00-24:00 na Tatarskiej – ale czy wtorek czy czwartek to jeszcze zobaczymy ;)

————————–————————–————————–-
MIEJSCE:
Studio Tańca Skalski Dance School ul. Tatarska 5

————————–————————–————————–-
DLA KOGO?
NIE dla całkiem początkujących.

Konieczność uczestniczenia minimum w Starterze Westa lub 2 miesiacach kursu i pamiętania czego w tym czasie się nauczyliście ;)

LEVEL 1 – dla osób które były minimum na starterze lub są po minimum 2 miesiąch kursu lub uczęszczały na zajęcia P1, P2, P3 w Skalski Dance School. Oczywiście jak ktoś tańczy dłużej to też może sobie odświerzyć informacje ;)

LEVEL 2 – dla osób z grup P4 i P5 Skalski Dance School lub Tańczących WCS minimum 2 lata, lub poziom ten został im zarekomendowany przez instruktorów.

W razie wątpliwości który poziom będzie lepszy dla Was – piszcie do nas :)

Dla wszystkich którzy chcą podnieść swojego westa na wyższy poziom i mieć z niego więcej fun’u i nie boją się pracy nad techniką zarówno ruchu jaki i connection;) ;) ;)

————————–————————–————————–-
CENA:
8h zajęć + 2h praktisu za TYLKO 100zł !!

Uwaga:
Na warsztatach NIE działają karty rabatowe takie jak Multisport!
Jeśli ktoś zrezygnuje z warsztatów do dnia 6.07.2017 możliwy jest zwrot wpłaty za zajęcia. Po tym terminie zwroty nie obowiązują – można ewentualnie znaleźć kogoś na swoje miejsce).

————————–————————–————————–-
ZAPISY:

– przez FORMULARZ: https://goo.gl/forms/icsICzTWI33ZsTap2

UWAGA! – zapisanie się ważne dopiero po opłaceniu warsztatów.
Przy ustalaniu kto się dostał na warsztaty liczy się kolejność wpłat!

bzwbk 25 1090 1665 0000 0001 2086 1085
Katarzyna Dudzic-Skalska Skalski Dance School
————————–————————–————————
UCZYĆ BĘDĄ: Marcin Skalski i Kasia Skalska

Kasia i Marcin to para instruktorska z ogromnym doświadczeniem zarówno tanecznym jak i nauczycielskim. Przez wiele lat zajmowali się głównie turniejowym tańcem towarzyskim (Marcin tańczy już od około 20 lat i jest sędzią Polskiego Towarzystwa Tanecznego). 13 lat temu Marcin zajął się trenowaniem par sportowych w tańcu towarzyskim (od osób początkujących, po pary klasy S), Kasia natomiast wybrała nauczanie tańca użytkowego. Przez ten czas nabrała doświadczenia prowadząc zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych (również osób poruszających się na wózkach inwalidzkich) w kilku szkołach tańca oraz prowadząc szkolenia dla innych instruktorów. Stworzyła również własny charytatywny kurs tańca, który z roku na rok przyciąga setki osób stając się największym kursem tańca w Małopolsce.
Jako Skalski Dance tworzą oni instruktorski duet, który potrafi zarazić tańcem i nauczyć dosłownie każdego, przekazując równocześnie pozytywną energię i uśmiech :)
West Coast Swingiem zainteresowali się około 5 lat temu trafiając na youtube na filmik z tańcem Benjiego Schwimmera, a od około 2,5 roku jeżdżą aktywnie po całej Europie na westowe eventy szukając wiedzy o Weście u najlepszych nauczycieli na warsztatach i lekcjach indywidualnych, oraz biorąc udział w konkursach.
Około 2 lata temu zaczęli uczyć West Coast Swingu w swojej szkole w Krakowie i w tym czasie udało im się zbudować największe westowe community w Polsce. Aktualnie w Skalski Dance School zajęcia z Westa prowadzone są na 4 poziomach zaawansowania, a sporo studentów zaczyna jeździć również na eventy zagraniczne punktując już ostatnio w kategorii novice, a nawet awansując do kategorii intermediate.
To co jednak jest dla nich w weście najważniejsze, to aspekt integracyjny, czyli social dancing i zabawa tańcem :) Dlatego największą radość daje im zawsze to, że osoby, które przed pierwszymi zajęciami uważają, że się do tańca nie nadają, szybko zmieniają zdanie i na stałe wchodzą do westowej społeczności. Mając ogromne doświadczenie i umiejętność analizy ruchu oraz kreatywność w wymyślaniu ćwiczeń są w stanie nawet trudne tematy przekazać nawet na zajęciach z dużą liczbą osób w sposób taki,
że nawet najbardziej oporni są w stanie potem zatańczyć :)
Starając się ciągle podnosić swoje umiejętności jako nauczyciele uzyskali międzynarodowy certifikat GPDIA (West Coast Swing) i wzięli udział w Big Intensive Masterclass dla nauczycieli Westa z jednymi z najlepszych nauczycieli w Europie, którzy swoje szkoły prowadzą w Genewie – Jang Widler i Tuluzie – Nicolas Bourgeais (jedna z 2 największych szkół WCS w Europie).
Ciężko byłoby wymienić wszystkie warsztaty na których byli (starają się być na westowych eventach średnio raz w miesiącu) ale ważniejsze z nich (bardziej techniczne i dające obraz czego i jak uczyć) to:
Intensive z Maxence & Emeline, Intensive z Maxence & Virginie, Intensive z Robertem i Nicolą Roystone, Judging z Mario Robau, MAJA Tour z Maxence + Jang, BIM z Jangiem i Nico, Intensive z Mario Robau.
West dla nich to tak naprawdę nie tylko taniec – to przede wszystkim pozytywni ludzie, wspaniała zabawa i „ładowanie baterii” na długi czas :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>