King Swing #1
King Swing #1
King Swing #2
King Swing #2
King Swing #3
King Swing #3

 

basic.plus

Serdecznie zapraszamy na nasze nowe weekendowe warsztaty: Basic Plus. Będzie to cykl weekendowych, intensywnych spotkań skupionych wokół konkretnych, podanych wcześniej tematów.

DLA KOGO?
-osoby po weekendowym starterze westowym
-osoby z grup zajęciowych P1 i P2
- osoby z wyższych grup jeśli chcą odświeżyć podstawy :) bo przecież warto ćwiczyć podstawy ? ? ?

Uwaga! Nie będą to zajęcia od zera - należy być co najmniej po starterze czyli znać podstawowe figury: Sugar push, Left side pass, Under arm, Sugar tuck i Whip.

ALE JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAĆ?
Warsztaty podzielone będą na dwa moduły, pierwszy z nich skupiony na ciekawych rozwinięciach podstawowych patternów, na drugim skoncentrujemy się przede wszystkim na technice.

HARMONOGRAM
16:00-18:00 - Moduł 1: "Łypiemy, czyli wariacje whipa"
18:15-20:15 - Moduł 2: "Słynny weight transfer, czyli jak tańczyć płynnie i się nie przewrócić"

Moduł 1: 
Jaki jest whip, każdy widzi. Ale czy na pewno...? Jeśli chcecie poznać jego nowe oblicza, przyjdźcie licznie, a Kasia i Nikodem zadbają o to, aby zwykły whip stał się niezwykły, a jego wariacje jeszcze bardziej zwariowane.

Moduł 2:
Technika rządzi! Bo bez odpowiedniej techniki nasz taniec może szybko przestać się rozwijać. A czy technika musi być żmudna i trudna? Absolutnie nie! Zwłaszcza jeśli to tak ważny temat jak legendarny weight transfer, czyli jedyny słuszny sposób na płynne poruszanie się w tańcu. ;) Jeśli chcesz, aby Twój West wskoczył na wyższy poziom, nie może Cię tu zabraknąć. :)
Prowadzi Kasia Skalska.

ZAPISY

CENNIK
1 moduł - 30zł
2 moduły - 50zł

Uwaga:
Na warsztatach NIE działają karty rabatowe takie jak Multisport!
Jeśli ktoś zrezygnuje z warsztatów do dnia 26.02.2019 (wtorek) możliwy jest zwrot wpłaty za zajęcia. Po tym terminie zwroty nie obowiązują - można ewentualnie znaleźć kogoś na swoje miejsce.

UWAGA!
REJESTRACJA ważna jest przez 5 dni od momentu potwierdzenia dostania się na listę - tyle czasu macie na wpłatę całości kwoty - dopiero wpłata gwarantuje Wam miejsce. Po 5 dniach nieopłacona rejestracja będzie anulowana i na to miejsce wejdzie osoba z listy rezerwowej.
REJESTRACJA w PARZE - gwarantowana dopiero po wpłacie OBU osób z pary!

Liczba miejsc ograniczona: gwarancję miejsca daje tylko wpłata na konto:

Santander 25 1090 1665 0000 0001 2086 1085
Katarzyna Dudzic-Skalska Skalski Dance School


W przypadku nieobecności ważność karnetu może przesunąć się na kolejny stopień kursu, jeżeli nieobecność zostanie zgłoszona do biura SDS co najmniej na 4 godziny przed zajęciami, a na zajęcia rozpoczynające się przed godziną 12 do godz. 21 dnia poprzedniego. Zajęcia można też odrobić na grupach o podobnym stopniu zaawansowania

Regulamin, pkt 5.