V-ty Poronin – INSTRUKTORZY

{STRONA GŁÓWNA}    {INSTRUKTORZY}    {MIEJSCE}    {DLA KOGO}    {PROGRAM}    {CENNIK}    {ZAPISY}

UCZYĆ BĘDĄ:
WEST: Marcin Skalski i Kasia Skalska oraz Marcin Pęczkowski
Izolacje: Natalia Malinga
HipHop: Dominika Zołotarew
——————————————————————————————————————

Kasia i Marcin:
Kasia zajmuje się tańcem od kilkunastu lat. Marcin – już prawie 20. Uczą już od ponad 10 lat, głównie osoby dorosłe na każdym poziomie zaawansowania (od całkiem początkujących do par sportowych na najwyższym poziomie).
Tworząc instruktorski duet są w stanie nauczyć tańca dosłownie każdego, przekazując jednocześnie pozytywną energię i zarażając pasją do tańca! :)

O NASZYM WEŚCIE:
Około 4 lata temu zainteresowaliśmy się West Coast Swingiem trafiając na youtube na filmik z tańcem Benjiego Schwimmera i z każdym następnym doświadczeniem kochamy ten taniec bardziej.
Od dłuższego już czasu uczymy się tego niesamowitego tańca, zaczynając od nauki u Adama Czuba w Poznaniu (pozdrawiamy i polecamy :) ), przez różne międzynarodowe warsztaty z najlepszymi nauczycielami i tancerzami westa na świecie, po bliższą współpracę z najlepszymi na zajęciach indywidualnych. Z każdym wyjazdem wkręcamy się w westa bardziej i bardziej, zbierając informacje i doświadczenie, żeby w jak najlepszy sposób móc przekazać u nas w Krakowie to, czym jest west coast swing.

Starając się ciągle podnosić swoje umiejętności jako nauczyciele uzyskaliśmy międzynarodowy certifikat GPDIA (West Coast Swing) i wzięliśmy udział w Big Intensive Masterclass dla nauczycieli Westa z jednymi z najlepszych nauczycieli w Europie, którzy swoje szkoły prowadzą w Genewie – Jang Widler i Tuluzie – Nicolas Bourgeais (jedna z 2 największych szkół WCS w Europie).

Nie damy rady wymienić wszystkich warsztatów na których byliśmy (średnio jesteśmy gdzieś raz w miesiącu) ale ważniejsze z nich (bardziej techniczne i dające obraz czego i jak uczyć) to:
Intensive z Maxence & Emeline
Intensive z Maxence & Virginie
Intensive z Robertem i Nicolą Roystone
Judging z Mario Robau
MAJA Tour z Maxence + Jang
BIM z Jangiem i Nico

West dla nas to tak naprawdę nie tylko taniec – to przede wszystkim pozytywni ludzie, wspaniała zabawa i „ładowanie baterii” na długi czas :D

——————————————————————————————————————

Marcin Pęczkowski

Marcin to tancerz z typowo salsową przeszłością. Wielokrotnie nagradzany podczas zawodów mistrzostw Polski, Europy i Świata w różnych kategoriach.
West towarzyszy mu od 2014r, kiedy to zobaczył filmik z Tatiana i Jordanem. Wtedy to zakochał się nie odwracalnie w tym tańcu. Szybko przekonał się, że taniec ten daje ogromne możliwości, a znajomość innych tańców pomaga w improwizacji i interpretacji muzyki, która często przyprawia o ciarki na całym ciele. Zouk zaczął tańczyć by wzbogacić swojego Westa, ale szybko okazało się, że te dwa tańce są jak mówi „Kochankami” i kiedy łączy te dwa style na parkiecie czuje się naprawdę wolny.Jest instruktorem z wieloletnim stażem, co sprawia, że chłonie nowe umiejętności z łatwością i dodaje temu stylowi niepowtarzalny charakter i nieograniczone możliwości płynące wraz z muzyką. Kształcąc siebie i innych wyznaje zasadę ” Zatańcz tą figurę 100 razy a za 101 zaczniesz się jej uczyć „.

——————————————————————————————————————

Dominika Zołotarew

Kto ją widział na ostatnim Summer Summit na zajęciach z HipHopu to nie potrzebuje żadnego opisu.. :D a kto nie był to chwilę poczeka ;) opis już wkrótce :)

——————————————————————————————————————

Natalia Malinga

Natalia Malinga – odkąd zaczęła tańczyć nie potrafi przestać ;) ,taniec dla niej jest jak energia, potrafi ponieść w rytm każdej muzyki. Początkowo zafascynowana tańcem towarzyskim (klasa A w obydwu stylach), obecnie już od kilku lat zajmuje się tańcami afro-kubańskimi prowadząc zajęcia z Izolacji obok kursów salsy i biorąc udział w pokazach i eventach . Kiedy tańczy, jest w swoim żywiole – spontaniczna i pełna ekspresji. W trakcie zajęć uważna i skupiona, ale równocześnie pełna pasji i pozytywnej energii, analizuje każdą figurę by w jak najbardziej obrazowy sposób pokazać i wytłumaczyć ruch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>