King Swing #1
King Swing #1
King Swing #2
King Swing #2
King Swing #3
King Swing #3

Tango argentyńskie (czwartek 19:45)

Kod:
TA.2
Cena:
80,00 PLN
Poziom:
średniozaawansowani
Start zajęć:
5.10.2017

Opis zajęć

skalski dance school oferta tango argentynskie

Tango argentyńskie powstało w Buenos Aires, w mieście tętniącym życiem, w mieście będącym tyglem w którym mieszały się różne, często bardzo odległe od siebie kultury. I tak też słychać w nim wpływy afrykańskiego Candombe i włoskiej poezji, niemiecki bandoneon wyznacza rytm, a tańczą je ludzie którzy tęsknią, dodając ostateczny składnik – nostalgię. Tango jest tańcem powstałym w mieście, a to co go definiuje to milonga – miejsce gdzie ludzie się spotykają by tańczyć tango.


Tango jest tańcem o bogatej historii, ale wciąż jest młode, wciąż się rozwija i żyje, żyje na milongach organizowanych we wszystkich większych miastach Polski i Europy. Tango nie jest tańcem pokłóconych kochanków, lecz tańcem ludzi szukających jedności, połączenia i kontaktu. To taniec w którym istotna jest uważność, dbałość i współpraca, cechy sprawiające, że para na chwile staje się jednym człowiekiem.

 


  • Jak zapłacić za zajęcia?
    Po rejestracji otrzymasz od nas email potwierdzający rejestrację. Znajdziesz tam numer konta bankowego, na który należy przelać pieniądze. Możesz też zapłacić gotówką w naszej recepcji. Obecnie nie ma możliwości płacenia kartą. Jeżeli nie widzisz emaila sprawdź spam, lub napisz do nas z prośbą o weryfikację.

  • Na tych zajęciach jest możliwość skorzystania z karty sportowej. Jeżeli jesteś jej posiadaczem zapoznaj się z tymi informacjami. Pamiętaj, że korzystanie z kart sportowych wiąże się z wpłaceniem zwrotnej kaucji oraz zgłaszaniem ewentualnych nieobecności do 4 godzin przed zajęciami.

  • Zabierz ze sobą obuwie zamienne!
    Na parkiecie tańczymy tylko i wyłącznie w obuwiu zamiennym - niezależnie od pory roku.

  • Masz inne pytania? Sprawdź w FAQ - czyli zbiorze najczęściej zadawanych pytań.

Zapisz mnie: Tango argentyńskie (czwartek 19:45)

Cena

Informacje

Akceptuję Regulamin Skalski Dance School *

* wymagane