King Swing #1
King Swing #1
King Swing #2
King Swing #2
King Swing #3
King Swing #3
×

Wiadomość

Zapisy na ten kurs są aktualnie wstrzymane.

Taniec użytkowy (wtorek 19:15, START 08.05.2018)

Kod:
TU
Cena:
80,00 PLN
Poziom:
początkujący
Start zajęć:
08.05.2018
Prowadzący:

Opis zajęć

skalski dance school oferta taniec uzytkowy

Program dostosowany tak, żeby na każdej imprezie czy weselu można się było bawić z każdym! :D Zapraszamy na nowy kurs tańców „imprezowych”: najpopularniejsze 2na1, które po prostu wypada znać :), efektowna disco samba, a dodatkowo elementy bluesa, rock and rolla i innych tańców, dzięki którym przetańczycie całą noc! Instruktorzy wyspecjalizowani w tego typu tańcach, nie tylko pokażą Wam taneczne figury, ale przede wszystkim nauczą jak poprowadzić partnerkę i jak dać się poprowadzić partnerowi, aby taniec był naturalny i swobodny. 

Kurs przeznaczony jest dla osób posiadających partnera/partnerkę.

Jeden karnet to 4 zajęcia odbywające się raz w tygodniu.
Kurs trwa łącznie 2 miesiące (2 karnety).


  • Jak zapłacić za zajęcia?
    Po rejestracji otrzymasz od nas email potwierdzający rejestrację. Znajdziesz tam numer konta bankowego, na który należy przelać pieniądze. Możesz też zapłacić gotówką w naszej recepcji. Obecnie nie ma możliwości płacenia kartą. Jeżeli nie widzisz emaila sprawdź spam, lub napisz do nas z prośbą o weryfikację.
  • Na tych zajęciach jest możliwość skorzystania z karty sportowej. Jeżeli jesteś jej posiadaczem zapoznaj się z tymi informacjami. Pamiętaj, że korzystanie z kart sportowych wiąże się z wpłaceniem zwrotnej kaucji oraz zgłaszaniem ewentualnych nieobecności do 4 godzin przed zajęciami.
  • Zabierz ze sobą obuwie zamienne!
    Na parkiecie tańczymy tylko i wyłącznie w obuwiu zamiennym - niezależnie od pory roku.
  • Masz inne pytania? Sprawdź w FAQ - czyli zbiorze najczęściej zadawanych pytań.