O nas

Założycielem Skalski Dance School jest wielokrotny Mistrz Okręgu Krakowskiego w Tańcu Towarzyskim, Sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego — mgr inż. arch. Marcin Skalski.

sala_mala

W naszej szkole mają Państwo możliwość nauki Tańca Towarzyskiego , West Coast Swingu, Bluesa, Tańca Użytkowego oraz innych form tanecznych, takich jak m.in. Latino Solo – Fit Latino oraz Izolacje. Mają Państwo również możliwość udziału w zajęciach Fitness, z których część jest prowadzona wg naszego autorskiego programu wspomagającego taniec w parach.

Nasza szkoła specjalizuje się w tańcu w parach dlatego na wszystkich zajęciach dużą wagę przywiązujemy do nauki Lead & Follow czyli, podstaw prowadzenia dla partnerów i podążania za tym prowadzeniem dla partnerek oraz sposobu przemieszczania się na parkiecie.

Prowadzimy również zajęcia solo, których program sprawia, że taniec w parze staje się nagle łatwy, przyjemny i dający duuuużo radości, a nie obaw o podeptanie drugie osoby ;) ;) ;)

Dla nas taniec w parze to nie sztywne choreografie, których nie zatańczycie z osobami, które nie są na tym samym kursie tylko nauka improwizacji i prowadzenia wg określonych zasad – innymi słowy — u nas nauczycie się tańczyć, a nie tylko stawiać kroki w sztywnych układach figur.

 

sala_duza