Instruktorzy

Marcin Skalski

Wielokrotny Mistrz Okręgu Małopolskiego w Tańcu Towarzyskim, a aktualnie nauczyciel West Coast Swingu w Skalski Dance School oraz sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego i Trener Tańca Sportowego w Klubie Tańca Bawinek.

Tańcem Towarzyskim zajmuje się od wielu, wielu lat (tak, wiemy, że tu powinna pojawić się konkretne liczba, ale Marcin nie pamięta jaka :)) W tym czasie uczył się u najlepszych specjalistów polskich i zagranicznych, po czym rozkręcił się tak, że sam postanowił zająć się szkoleniem par sportowych. Nikt nie może zaprzeczyć, że była to właściwa decyzja!

Przez kilka lat szkolił w Sportowym Klubie Tańca STYL w Nowej Hucie, by w końcu powrócić do swojego macierzystego klubu - Studia Tańca Bawinek.
Marcin posiada uprawnienia sędziowskie Polskiego Towarzystwa Tanecznego i jeśli na turnieju zobaczycie bardzo poważnego ;) sędziego z najgroźniejszą ze wszystkich miną, z pewnością jest to Marcin :)

Ostatnimi czasy zakręcony totalnie na punkcie West Coast Swingu. :) Oboje z Kasią, średnio raz w miesiącu biorą udział w Eventach Westowych w Europie i będą próbowali swoją pasją zarazić Kraków ;)

Kasia Skalska

Żona i taneczna partnerka Marcina. Albo odwrotnie: taneczna partnerka i żona. Bo w sumie sami już nie wiedzą co było najpierw :P

Kasia jest instruktorką z bardzo dużym doświadczeniem zdobytym w kilku krakowskich szkołach tańca (również jako koordynator instruktorów) oraz na osobiście organizowanych kursach. Potrafi przekazać swoją wiedzę i zarazić pasją do tańca, a przy tym znana jest z ogromnej cierpliwości i bezstresowych form nauczania :) Zawsze powtarza, że każdy może się nauczyć tańczyć i tylko od czasu poświęconego na naukę zależy, kiedy ktoś poczuje się mistrzem parkietu :) Pomimo dużej ilości prowadzonych zajęć, znajduje czas na treningi i doskonalenie swojego warszatu tanecznego.
Ostatnio (poza Marcinem ;) ) po uszy zakochana w West Coast Swingu ;)

Hania Kolano

Tancerka klasy Mistrzowskiej Międzynarodowej - S. Tańcem zajmuje się od kilkunastu lat. Zwyciężczyni wielu ogólnopolskich turniejów. Szkoli się u najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców. Od kilku lat prowadzi zajęcia jako instruktor z grupami w każdym wieku - od przedszkolaków po seniorów. Znana z poczucia humoru i ciętych ripost.

Jeśli słyszycie głos instruktorki, znajdując się 3 przecznice od naszego studia, to znaczy, że Hania prowadzi zajęcia ;)

Tomasz Maderak

Informacje niebawem

Jan Maciejczyk

Informacje niebawem

Kaja Kudełko

Informacje niebawem

Rafał Tchórzewski

Informacje niebawem

Kuba Żaba

Informacje niebawem

Beata Szafraniec

Informacje niebawem

Łukasz Blacha

Informacje niebawem

Łukasz Skupień

Informacje niebawem