Instruktorzy

Marcin Skalski

Wielokrotny Mistrz Okręgu Małopolskiego w Tańcu Towarzyskim, a aktualnie nauczyciel West Coast Swingu w Skalski Dance School oraz sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego i Trener Tańca Sportowego w Klubie Tańca Bawinek.

Tańcem Towarzyskim zajmuje się od wielu, wielu lat (tak, wiemy, że tu powinna pojawić się konkretne liczba, ale Marcin nie pamięta jaka :)) W tym czasie uczył się u najlepszych specjalistów polskich i zagranicznych, po czym rozkręcił się tak, że sam postanowił zająć się szkoleniem par sportowych. Nikt nie może zaprzeczyć, że była to właściwa decyzja!

Przez kilka lat szkolił w Sportowym Klubie Tańca STYL w Nowej Hucie, by w końcu powrócić do swojego macierzystego klubu - Studia Tańca Bawinek.
Marcin posiada uprawnienia sędziowskie Polskiego Towarzystwa Tanecznego i jeśli na turnieju zobaczycie bardzo poważnego ;) sędziego z najgroźniejszą ze wszystkich miną, z pewnością jest to Marcin :)

Ostatnimi czasy zakręcony totalnie na punkcie West Coast Swingu. :) Oboje z Kasią, średnio raz w miesiącu biorą udział w Eventach Westowych w Europie i będą próbowali swoją pasją zarazić Kraków ;)

Kasia Skalska

Żona i taneczna partnerka Marcina. Albo odwrotnie: taneczna partnerka i żona. Bo w sumie sami już nie wiedzą co było najpierw :P

Kasia jest instruktorką z bardzo dużym doświadczeniem zdobytym w kilku krakowskich szkołach tańca (również jako koordynator instruktorów) oraz na osobiście organizowanych kursach. Potrafi przekazać swoją wiedzę i zarazić pasją do tańca, a przy tym znana jest z ogromnej cierpliwości i bezstresowych form nauczania :) Zawsze powtarza, że każdy może się nauczyć tańczyć i tylko od czasu poświęconego na naukę zależy, kiedy ktoś poczuje się mistrzem parkietu :) Pomimo dużej ilości prowadzonych zajęć, znajduje czas na treningi i doskonalenie swojego warszatu tanecznego.
Ostatnio po uszy zakochana w West Coast Swingu ;)

David C. Tritel

David Tritel has been training in partner dance for over 15 years, and Blues Dance for the last decade. Although his personal dancing style is definitely fusion, incorporating aspects of Lindy Hop, West Coast Swing, Tango, and Hip Hop, his roots remain in the study of traditional Blues. He has taught blues all across Europe, including workshops in London, Berlin, and Copenhagen, and is known for hosting the Blindfolded Blues parties at the Herrang Swing Dance Camp in Sweden for the last three years. Originally trained in his home state of California, David moved to Poland in 2013 and has helped to develop the Blues scene in several cities. For the last year, David has been teaching Blues Dance here in Kraków, where, with a team of organizers, he has been running classes, parties, and even an international exchange weekend for dozens of students. He specializes in creativity, musicality, and improvisation and will help you to find the style that makes your dance unique.

Natalia Malinga

Natalia Malinga - odkąd zaczęła tańczyć nie potrafi przestać ;) ,taniec dla niej jest jak energia, potrafi ponieść w rytm każdej muzyki. Początkowo zafascynowana tańcem towarzyskim (klasa A w obydwu stylach), obecnie już od kilku lat zajmuje się tańcami afro-kubańskimi prowadząc kursy salsy, biorąc udział w pokazach i eventach . Kiedy tańczy, jest w swoim żywiole - spontaniczna i pełna ekspresji. W trakcie zajęć uważna i skupiona, ale równocześnie pełna pasji i pozytywnej energii, analizuje każdą figurę by w jak najbardziej obrazowy sposób pokazać i wytłumaczyć ruch.

Michał Maj

Młody, żywiołowy człowiek, który nie usiedzi w miejscu dłużej niż minutę.
Na co dzień:
- tancerz latynoamerykański i standardowy posiadający międzynarodową klasę taneczną S,
- trener par tanecznych oraz różnych grup tanecznych, m.in. aktualnych Mistrzów i Vice-Mistrzów Polski Formacji Tanecznych,
- międzynarodowy instruktor Zumba Fitness, Gymstick Muscle,
- Open Mind instruktor fitness.
Uwielbia wszelką aktywność fizyczną, a swoją energią i pozytywnym podejściem do ludzi potrafi zarazić wszystkich swoich podopiecznych.

Hania Kolano

Tancerka klasy Mistrzowskiej Międzynarodowej - S. Tańcem zajmuje się od kilkunastu lat. Zwyciężczyni wielu ogólnopolskich turniejów. Szkoli się u najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców. Od kilku lat prowadzi zajęcia jako instruktor z grupami w każdym wieku - od przedszkolaków po seniorów. Znana z poczucia humoru i ciętych ripost.

Jeśli słyszycie głos instruktorki, znajdując się 3 przecznice od naszego studia, to znaczy, że Hania prowadzi zajęcia ;)

Kaja Kudełko

Informacje niebawem

Jan Maciejczyk

Informacje niebawem

Tomasz Maderak

Informacje niebawem

Ania Pogoda-Tynor

Anna Pogoda

Ania Pogoda-Tynor tancerka i instruktor posiadająca międzynarodową klasę "S" w obu stylach tanecznych – w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Do opisania jej osoby trudno znaleźć właściwe określenia. Kreatywna, szalona, pełna ekspresji, w 101% dusza artystyczna. Maluje, rysuje, fotografuje ,projektuje, szyje oraz tańczy… no i też zdarzy się, że coś ugotuje Jak głosi legenda pierwsze piruety kręciła już na porodówce. Swoją pasję taneczną rozwijała nie tylko na polskich parkietach – mieszkała i tańczyła w Portugalii. Tańcem profesjonalnie zajmuje się od 13 roku życia roku życia. Od niedawna mama małej Wiktorii

Fabio Bravo

Krakowski student o egzotycznych korzeniach. Kocha każdy rodzaj muzyki, jest rozrywkowy, zabawny i zawsze uśmiechnięty. Pochodzi z Angoli, gdzie wychował się i dorastał, obcując na co dzień z kizombą, sembą i kuduro. Bez wątpienia taniec ma we krwi, a jego namacalna pasja udziela się wszystkim, którzy z nim tańczą. W tańcu wyraża siebie i z przyjemnością dzieli się z innymi swoim zamiłowaniem. Doskonale odnajduje się również w roli animatora na wszelkiego rodzaju imprezach. Zanim zaczął dzielić sie z ludźmi swoją wiedzą o afrykańskich tańcach, był także instruktorem hip-hopu.

Łukasz Skupień

Informacje niebawem

Rafał Tchórzewski

Informacje niebawem