Instruktorzy

Marcin Skalski

Wielokrotny Mistrz Okręgu Małopolskiego w Tańcu Towarzyskim, a aktualnie nauczyciel West Coast Swingu w Skalski Dance School oraz sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego i Trener Tańca Sportowego w Klubie Tańca Bawinek.

Tańcem Towarzyskim zajmuje się od wielu, wielu lat (tak, wiemy, że tu powinna pojawić się konkretne liczba, ale Marcin nie pamięta jaka :)) W tym czasie uczył się u najlepszych specjalistów polskich i zagranicznych, po czym rozkręcił się tak, że sam postanowił zająć się szkoleniem par sportowych. Nikt nie może zaprzeczyć, że była to właściwa decyzja!

Przez kilka lat szkolił w Sportowym Klubie Tańca STYL w Nowej Hucie, by w końcu powrócić do swojego macierzystego klubu - Studia Tańca Bawinek.
Marcin posiada uprawnienia sędziowskie Polskiego Towarzystwa Tanecznego i jeśli na turnieju zobaczycie bardzo poważnego ;) sędziego z najgroźniejszą ze wszystkich miną, z pewnością jest to Marcin :)

Ostatnimi czasy zakręcony totalnie na punkcie West Coast Swingu. :) Oboje z Kasią, średnio raz w miesiącu biorą udział w Eventach Westowych w Europie i będą próbowali swoją pasją zarazić Kraków ;)

Kasia Skalska

Żona i taneczna partnerka Marcina. Albo odwrotnie: taneczna partnerka i żona. Bo w sumie sami już nie wiedzą co było najpierw :P

Kasia jest instruktorką z bardzo dużym doświadczeniem zdobytym w kilku krakowskich szkołach tańca (również jako koordynator instruktorów) oraz na osobiście organizowanych kursach. Potrafi przekazać swoją wiedzę i zarazić pasją do tańca, a przy tym znana jest z ogromnej cierpliwości i bezstresowych form nauczania :) Zawsze powtarza, że każdy może się nauczyć tańczyć i tylko od czasu poświęconego na naukę zależy, kiedy ktoś poczuje się mistrzem parkietu :) Pomimo dużej ilości prowadzonych zajęć, znajduje czas na treningi i doskonalenie swojego warszatu tanecznego.
Ostatnio po uszy zakochana w West Coast Swingu ;)

Szymon Nowak i Joanna Szelegieniec

Od 2011 roku regularnie uczymy tanga w Krakowie oraz prowadzimy warsztaty w innych miastach Polski. Prowadząc zajęcia dla zaczynających naukę tanga, największą uwagę zwracamy na płynność tańca, zdolność improwizacji i komunikację między partnerami. Na późniejszych etapach nauki przywiązujemy szczególną wagę zarówno do techniki, jak i estetyki tańca. Elegancja w tańcu nie wiąże się tylko z wyglądem zewnętrznym, lecz elegancja oznacza dbałość – dbałość o kobietę, z którą się tańczy, o muzykę i o emocje, które się przeżywa.

Natalia Malinga

Natalia Malinga - odkąd zaczęła tańczyć nie potrafi przestać ;) ,taniec dla niej jest jak energia, potrafi ponieść w rytm każdej muzyki. Początkowo zafascynowana tańcem towarzyskim (klasa A w obydwu stylach), obecnie już od kilku lat zajmuje się tańcami afro-kubańskimi prowadząc kursy salsy, biorąc udział w pokazach i eventach . Kiedy tańczy, jest w swoim żywiole - spontaniczna i pełna ekspresji. W trakcie zajęć uważna i skupiona, ale równocześnie pełna pasji i pozytywnej energii, analizuje każdą figurę by w jak najbardziej obrazowy sposób pokazać i wytłumaczyć ruch.

Michał Maj

Młody, żywiołowy człowiek, który nie usiedzi w miejscu dłużej niż minutę.
Na co dzień:
- tancerz latynoamerykański i standardowy posiadający międzynarodową klasę taneczną S,
- trener par tanecznych oraz różnych grup tanecznych, m.in. aktualnych Mistrzów i Vice-Mistrzów Polski Formacji Tanecznych,
- międzynarodowy instruktor Zumba Fitness, Gymstick Muscle,
- Open Mind instruktor fitness.
Uwielbia wszelką aktywność fizyczną, a swoją energią i pozytywnym podejściem do ludzi potrafi zarazić wszystkich swoich podopiecznych.

Hania Kolano

Tancerka klasy Mistrzowskiej Międzynarodowej - S. Tańcem zajmuje się od kilkunastu lat. Zwyciężczyni wielu ogólnopolskich turniejów. Szkoli się u najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców. Od kilku lat prowadzi zajęcia jako instruktor z grupami w każdym wieku - od przedszkolaków po seniorów. Znana z poczucia humoru i ciętych ripost.

Jeśli słyszycie głos instruktorki, znajdując się 3 przecznice od naszego studia, to znaczy, że Hania prowadzi zajęcia ;)

Monika Grunwald

info wkrótce :)