Instruktorzy

Marcin Skalski

Wielokrotny Mistrz Okręgu Małopolskiego w Tańcu Towarzyskim, a aktualnie nauczyciel West Coast Swingu w Skalski Dance School oraz sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego i Trener Tańca Sportowego w Klubie Tańca Bawinek.

Tańcem Towarzyskim zajmuje się od wielu, wielu lat (tak, wiemy, że tu powinna pojawić się konkretne liczba, ale Marcin nie pamięta jaka :)) W tym czasie uczył się u najlepszych specjalistów polskich i zagranicznych, po czym rozkręcił się tak, że sam postanowił zająć się szkoleniem par sportowych. Nikt nie może zaprzeczyć, że była to właściwa decyzja!

Przez kilka lat szkolił w Sportowym Klubie Tańca STYL w Nowej Hucie, by w końcu powrócić do swojego macierzystego klubu - Studia Tańca Bawinek.
Marcin posiada uprawnienia sędziowskie Polskiego Towarzystwa Tanecznego i jeśli na turnieju zobaczycie bardzo poważnego ;) sędziego z najgroźniejszą ze wszystkich miną, z pewnością jest to Marcin :)

Ostatnimi czasy zakręcony totalnie na punkcie West Coast Swingu. :) Oboje z Kasią, średnio raz w miesiącu biorą udział w Eventach Westowych w Europie i będą próbowali swoją pasją zarazić Kraków ;)

Kasia Skalska

Żona i taneczna partnerka Marcina. Albo odwrotnie: taneczna partnerka i żona. Bo w sumie sami już nie wiedzą co było najpierw :P

Kasia jest instruktorką z bardzo dużym doświadczeniem zdobytym w kilku krakowskich szkołach tańca (również jako koordynator instruktorów) oraz na osobiście organizowanych kursach. Potrafi przekazać swoją wiedzę i zarazić pasją do tańca, a przy tym znana jest z ogromnej cierpliwości i bezstresowych form nauczania :) Zawsze powtarza, że każdy może się nauczyć tańczyć i tylko od czasu poświęconego na naukę zależy, kiedy ktoś poczuje się mistrzem parkietu :) Pomimo dużej ilości prowadzonych zajęć, znajduje czas na treningi i doskonalenie swojego warszatu tanecznego.
Ostatnio (poza Marcinem ;) ) po uszy zakochana w West Coast Swingu ;)

Hania Kolano

Tancerka klasy Mistrzowskiej Międzynarodowej - S. Tańcem zajmuje się od kilkunastu lat. Zwyciężczyni wielu ogólnopolskich turniejów. Szkoli się u najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców. Od kilku lat prowadzi zajęcia jako instruktor z grupami w każdym wieku - od przedszkolaków po seniorów. Znana z poczucia humoru i ciętych ripost.

Jeśli słyszycie głos instruktorki, znajdując się 3 przecznice od naszego studia, to znaczy, że Hania prowadzi zajęcia ;)

Tomasz Maderak

Informacje niebawem

Jan Maciejczyk

Informacje niebawem

Kaja Kudełko

Informacje niebawem

Beata Szafraniec

Informacje niebawem

Rafał Tchórzewski

Informacje niebawem

Łukasz Skupień

Informacje niebawem

Kuba Żaba

Informacje niebawem

Ania Pogoda-Tynor

Anna Pogoda

Ania Pogoda-Tynor tancerka i instruktor posiadająca międzynarodową klasę "S" w obu stylach tanecznych – w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Do opisania jej osoby trudno znaleźć właściwe określenia. Kreatywna, szalona, pełna ekspresji, w 101% dusza artystyczna. Maluje, rysuje, fotografuje ,projektuje, szyje oraz tańczy… no i też zdarzy się, że coś ugotuje Jak głosi legenda pierwsze piruety kręciła już na porodówce. Swoją pasję taneczną rozwijała nie tylko na polskich parkietach – mieszkała i tańczyła w Portugalii. Tańcem profesjonalnie zajmuje się od 13 roku życia roku życia. Od niedawna mama małej Wiktorii

Fabio Bravo

Krakowski student o egzotycznych korzeniach. Kocha każdy rodzaj muzyki, jest rozrywkowy, zabawny i zawsze uśmiechnięty. Pochodzi z Angoli, gdzie wychował się i dorastał, obcując na co dzień z kizombą, sembą i kuduro. Bez wątpienia taniec ma we krwi, a jego namacalna pasja udziela się wszystkim, którzy z nim tańczą. W tańcu wyraża siebie i z przyjemnością dzieli się z innymi swoim zamiłowaniem. Doskonale odnajduje się również w roli animatora na wszelkiego rodzaju imprezach. Zanim zaczął dzielić sie z ludźmi swoją wiedzą o afrykańskich tańcach, był także instruktorem hip-hopu.

Łukasz Blacha

Informacje niebawem